Apie Airiją

Airija – įstabaus grožio šalis. Airija užima penkis šeštadalius Airijos salos ir gali pasigirti tuo, jog yra išskirtinė valstybė. Airijoje susiduria du turizmo gigantai – modernūs miestai, kupini istorinių palikimų ir kultūrinių centrų, bei didinga gamta, apjungianti kalnų didybę, jūros atšiaurumą ir sodriai žalius miškus. Airija – unikalios kultūros lopšys. Dauguma populiariausių pasakų, visame pasaulyje laukiamų pasilinksminimo švenčių, įsimintiniausių legendų ir smagiausių tradicijų, gimė būtent Airijoje. Airijos folkloras yra absoliučiai išskirtinis ir garsus visame pasaulyje. Ši nuostabi šalis pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio.

Keliautojai, kurie nori, kad jų atostogos Airijoje būtų apsuptos istorijos, kultūros ir modernumo, tiesiog turi keliauti į didžiuosius Airijos miestus. Dublinas, Airijos sostinė, tiesiog priblokš jus savo išskirtiniu miesto gyvenimu! Net savaitgalis Dubline suteiks jums neišdildomų prisiminimų. Visi Airijos miestai tiesiog alsuoja istorija – čia gausu muziejų, galerijų ir kitų lankomų vietų. Visi miestai apsupti senų pilių! Leiskitės į jų pažinimą ir tikrai nenusivilsite.

Istorijos kurias girdėjote apie Airijos gamtą – tikra tiesa. Neteksite žado, kai išvysite neįtikėtino grožio Airijos peizažus! Didžiulės uolos nudaužytos negailestingų jūros bangų, tiesiog prašosi būti fotografuojamos. Airijos gamta pažadins džiaugsmą jūsų sieloje. Jei mėgstate žygius gamtoje, kelionė Airijoje kaip tik jums! Žygiai po miškus ir kalnus Airijoje itin populiarūs! Atsipalaiduokite Airijos paplūdimiuose arba tiesiog pasigrožėkite vaizdu į nuostabaus grožio kalnus.

Įdomūs faktai apie Airiją :

  • Ankščiau, Airija buvo viena varganiausių Europos šalių. Tačiau per daug metų, Airija tapo vienu iš didžiausių Europos ekonominių centrų!

  • Airijos klimatas – labai švelnus. Sausio mėnesį žemiausia temperatūra yra maždaug +7 laipsniai! Airijoje visus metus žaliuoja pievos ir miškai, dėl to net ir žiemą lauke ganosi gyvuliai.

  • Sausiausias metų mėnuo Airijoje – Gegužė.

  • Daug Airiškų pavardžių prasideda raidėmis „Mc“ ir „O‘“. Pirmosios reiškia "sūnus“, o antroji – "vaikaitis“.


 

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos