Darbas Airijoje

Airija pritraukia tūkstančius keliautojų kasdien. Dauguma jų, į Airiją atkeliauja laikinai – tik turistiniais sumetimais. Tūkstančiai lankytinų vietų vilioja daugybę turistų iš viso pasaulio – vienus traukia modernūs ir istoriniai miestai, kitus – kvapą gniaužianti gamta. Taip pat, visai ne paslaptis, kad daugybė žmonių keliauja į Airiją ilgesniam laikui. Juos suvilioja didelės algos ir plati darbo rinka. Airijos darbai įvairiausi – nuo nekvalifikuotų darbų fabrikuose iki specifinių darbų, reikalaujančių aukštojo išsilavinimo.

Darbas Airijoje

Darbo rinka Airijoje – labai plati. Dauguma žmonių susivilioja aukštais atlygiais, už pakankamai lengvus darbus. Labai dažnai pasitaikantis darbas Airijoje – fabrikuose. Tokie darbai nereikalauja didelių sugebėjimų ar ankščiau įgautos patirties. Darbdavys pasirūpina darbuotojų apmokymais ir užtikrina darbo kokybę. Labai daug žmonių renkasi darbą sostinėje. Darbas Airijoje, Dubline ir darbas Airijoje, Navane dažniausiai siūlo didžiausius atlygius. Tačiau, pragyvenimas tokiuose miestuose, kaip Dublinas – brangesnis, nei kituose Airijos miestuose. Be to, labai daug žmonių emigruoja į Airiją dirbti specializuotų darbų. Toks pats darbas Airijoje, dažnai gali pasiūlyti dvigubai ar net trigubai didesnius atlyginimus, nei Lietuvoje. Daugybė šeimų, išvykę į gražiąją Airiją, planavo šalyje likti sezoną ar vos vienerius metus, tačiau pasiliko visam gyvenimui.

Norėdami rasti darbą Airijoje, pradėkite paieškas internete. Daugybė pasiūlymų atsiranda kiekvieną dieną. Taip pat, daugybė agentūrų specializuojasi pagalba tiems, kurie ieško gerai apmokamo darbo Airijoje. Tokios paslaugos gali kainuoti, tačiau darbą rasite dar prieš išvykstant. O persikraustę į Airiją, būsite tikri, kad jūsų neapgaus ir tikrai gausite sutartą darbą bei atlygį. Paprasčiausias ir saugiausias variantas yra darbo ieškoti jau nuvykus į Airiją. Tokiu būdu patys bendrausite su darbdaviais, apžiūrėsite darbo vietą, galėsite susitarti dėl jums tinkamo užmokesčio ir galėsite realiai įvertinti esamą situaciją.

 

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos