Faktai apie Airiją

Daugybę turistų vis dažniau ir dažniau violija atostogos Airijoje. Net ir trumpas savaitgalis Airijoje užtikrintai sukurs jums galybę nepamirštamų prisiminimų. Airijos miestai, įspūdingas spalvingos istorijos ir unikalios kultūros kūrinys. Modernumas, mieste susipynęs su šimtametėmis tradicijomis, sukuria išskirtinę miesto dvasią ir gyvenimo ritmą. Daugybė lankytinų objektų vilioja turistus iš viso pasaulio. Na, o kvapą gniaužianti Airijos gamta, suvirpins net ir visko mačiusių keliautojų sielas. Didingos uolos, nuolat skalaujamos atšiaurių jūros bangų; sodriai žalios plačios girios; spalvingos pievos bei sunkiai apibūdinamo grožio paplūdimiai, vilioja keliautojus pasilikti Airijoje visam gyvenimui.

Įdomūs faktai apie Airiją

  • Garsusis laivas Titanikas, buvo pastatytas Airijoje! Airijos miestas Belfastas, tuo metu turėjo didžiausią uostą pasaulyje. Jame ir buvo pastatytas Titanikas.

  • Seniausias baras Airijoje, buvo įkurtas daugiau nei prieš devynis šimtus metų ir aptarnauja klientus iki dabar!

  • Airiai turi labai keistą vaiko gimtadienio tradiciją. Per gimtadienį, vaikai pakeliami žemyn galva, kuria švelniai paliečiamos grindys. Tikima, kad tai atneš laimę visam vaiko gyvenimui.

  • Airija garsėja išskirtiniu folkloro palikimu. Daugybė pasakų ir legendų, paremtos Airijos folkloru. Tokie garsūs kūriniai, kaip „Žiedų valdovas“ – paremti senomis airiškomis legendomis. Fantastikos mėgėjai turėtų būti dėkingi Airijai – elfai, nykštukai, drakonai ir kitokie pasakų gyviai, sukurti būtent Airijos folkloro.

  • Dublinas, Airijos sostinė, taip pat vadinamas „Smaragdo miestu“.

Norintys keliauti į Airiją, turėtų pamiršti visas abejones. Net ir trumpas savaitgalis Airijoje, užtikrintai paliks jus pilnus įspūdžių! Lėktuvų bilietai į Airiją nėra brangūs, tačiau juos patartina pirkti bent pusė metų iki kelionės datos. Atostogos Airijoje, norintiems sutaupyti, turėtų būti planuojamos iš anksto. Taip tikrai sutaupysite pinigų ir susiplanuosite nepamirštamą kelionę!

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos