Kainos Airijoje

Planuodami kelionė būtinai pasidomėkite šalies, į kurią keliaujate, kainomis. Airijos ekonomika – aukštesnė ir geriau išsivysčiusi, nei Lietuvos. Nenuostabu, jog ir kainos Airijoje, gali būti didesnės. Taigi jei jūsų laukia atostogos Airijoje, būtinai planuokite savo finansus! Jei nenorite, kad grįžus namo po kelionės, tektų graužtis dėl išleistų pinigų – atidžiai planuokite savo biudžetą ir išleistus pinigus

Kainos Airijoje

Pigios kelionės Airijoje – ne vien svajonės. Protingai planuojant savo kelionę, lengva sutaupyti! Tačiau keliaudami į Airiją, būtinai pasidomėkite vietinėmis kainomis. Maisto kainos Airijoje, šiek tiek aukštesnės, tačiau žinant, kur apsipirkti – piniginė nenukentės. Jei norite eiti papietauti kavinėje, gali tekti paploti nemenką sumą pinigų. Dažniausiai, pietų kaina svyruoja nuo dviejų iki dvylikos eurų. Tačiau už du eurus rasite viso labo liūdnai atrodantį sumuštinį ir tai – retai kur. Tačiau nuo penkių eurų ir daugiau, nesunku rasti greito maisto išsinešimui ir prisikirsite iki soties. Na, o nuo dešimties eurų papietausite bet kurioje padorioje kavinėje. Alkoholio ir cigarečių kainos Airijoje gali nustebinti! Baruose alkoholis gerokai didesnis, nei parduotuvėse. Tačiau jei tikitės pašėlti vakarėliuose, kitos išeities gali ir nebūti.

Butų kainos Airijoje gerokai didesnės – Dubline mažo buto nuoma prasideda nuo 700 eurų. Kuro kainos Airijoje taip pat didesnės, nei Lietuvoje. Reikėtu prisiminti, kad kuo didesnis miestas – tuo brangesnis pragyvenimas. Dubline, norint gyventi pakankamai patogiai, atmetus nuomą, reikėtų turėti bent tris ar keturis šimtus eurų. Tačiau atsižvelgiant į vidutinį uždarbį Dubline – kainos nebeatrodo tokios didelės.

Norėdami, kad jūsų atostogos Airijoje būtų turiningos, jei jus domina pigios kelionės į Airiją, jei norite sutaupyti – savo finansus reikia pradėti planuoti iš anksto. Pasidomėkite apie esančias nuolaidas skrydžiams –  pigūs lėktuvų bilietai į Airiją, pirmas žingsnis norint sutaupyti.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos