Laikas Airijoje

Keliaujantys į kitą šalį, visada turi pasirūpinti įvairiausiomis mažomis, bet labai svarbiomis smulkmenomis. Išsiaiškinti, kokia valiuta naudojama šalyje, kokie vietiniai papročiai, taisyklės bei draudimai, koks įvairių vietų darbo laikas. Taip pat labai svarbu žinoti, koks yra vietos laikas šalyje, į kurią atostogauti keliaujate. Gali pasirodyti, kad tai yra savaime suprantama arba kad tokios smulkmenos nesvarbios. Nors ir dauguma laikrodžių telefonuose bei kompiuteriuose, nukeliavus į kitą laiko zoną, pasikeičia automatiškai – atsargumo vardas viską reikia pasitikrinti bent du kartus.

Laikas Airijoje

Airijos laiko juosta nėra tokia pati, kaip Lietuvoje. Laikas Airijoje skaičiuojamas pagal Currently Greenwich Mean Time(GMT) standartus ir žymimas UTC +0:00. Tai reiškia, kad Lietuva – Airija laiko skirtumas yra tik dvi valandos – keliaudami į Airiją laikrodžius turėtumėte atsukti dviem valandom atgal.

Laiko skirtumas, žinoma, nedidelis. Tačiau norėdami visur būti laiku – būtinai turite pasirūpinti laikrodžių tikslumu. Kelionės metu laiko planavimas itin svarbu, nes kiekvienas žingsnis turi svarbą! Lėktuvo laikas, įsiregistravimas į viešbutį, lankomų vietų darbo laikas, viešojo transporto tvarkaraščiai ir taip toliau... Pasirūpinkite, kad tiek jūsų, tiek jūsų kompanionų laikrodžiai rodytų tikslų Airijos laiką!

Norėdami spėti pamatyti visus išsvajotus lankytinus objektus – kruopščiai planuokite laiką! Atostogos Airijoje, žinoma, bus labai turiningos ir įsimintinos. Šalyje tūkstančiai lankytinų objektų! Norintys pamatyti kuo daugiau muziejų ir istorinių monumentų, turėtų keliauti po didžiausius Airijos miestus. Dubline rasite Nacionalinį Airijos Muziejų bei kitasgarsias vietas, kuriose pamatysite išties įspūdingas ekspozicijas. Visi miestai slepia skirtingas, bet ne mažiau įdomias lankytinas vietas. O besigrožint Airijos gamta, tikrai lengva užsimiršti ir pamesti laiko nuovoką. Tačiau norėdami spėti įgyvendinti savo kelionės planus, turėtumėte bent truputį stebėti bėgantį laiką!

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos