Lankytinos vietos Airijoje

Keliaujantys į Airiją turi pasiruošti nuotykiams! Įžymios vietos Airijoje pritraukia tūkstančius turistų kasmet! Ir ne veltui – Airija yra nuostabi istorinė valstybė, savyje slepianti daugybę stebuklingų vietų. Nesvarbu, ar norite atostogas leisti kvapą gniaužiančios gamtos apsuptyje, ar pasinėrę į ritmingą ir modernų miesto gyvenimą – tikrai rasite ką veikti Airijoje! Ši nuostabaus grožio šalis sužavės visus, net ir labiausiai išrankius ir visko mačiusius keliautojus. Svarbu kruopščiai susiplanuoti savo kelionės laiką, taip būsite tikri, kad pamatysite visas išsvajotas lankytinas vietas Airijoje.

Airijos miestai

Atostogos Airijoje nepaliks abejingų. Jei norite savo kelionę praleisti apsupti modernumo bei ritmingo miesto gyvenimo, skirkite kuo daugiau laiko keliaudami po Airijos miestus. Pirma stotelė – akivaizdi! Tiesiog privalu nukeliauti į Airijos sostinę – Dubliną. Šis miestas išsiskiria savo ypatinga kultūra, turtinga istorija ir gausybe lankomų objektų. Bažnyčios, pilys, muziejai, nuostabaus grožio senamiestis... Na o apsilankę Dubline, turėtumėte patraukti į Voterfordą, Šanoną,Golvėjų, Dinglį ir daug kitų gražiausių Airijos miestų. Visi jie labai skirtingi ir juos puošia kitokie miesto atributai. Tačiau visi Airijos miestai verti bent trumpo jūsų vizito.

Airijos gamta

Turbūt jau žinote, kad Airijos gamta – kvapą gniaužianti. Saloje gimė įspūdingi kalnai ir uolos, apsupti atšiaurių jūros bangų ir sodriai žalių, gilyn įtraukiančių miškų. Jei trokštate, kad jūsų atostogos Airijoje, būtų apsuptos gamtos vaizdų – tai pasiekti lengva. Airijoje pilna nuostabaus grožio parkų, kviečiančių jus pasivaikščiojimui. Mount Usher sodai, Glenkarokrioklys, Killiney Hill parkas ir daug kitų vietų, įsikūrusių gamtos apsuptyje, sužavės jus ir padovanos nepamirštamų prisiminimų!

Airijos pilys

Tūringa Airijos istorija užtikrino, kad net ir šiomis dienomis, šalyje būtų apstu įspūdingą praeitį turinčių pastatų. Istorijos mylėtojai nenusivils kelione po Airiją! Daugybė įstabių pilių sužavės visus keliautojus. Skirkite laiko aplankyti Birr pilį,Dunamase pilį, Blarnio pilį ir daugybę kitų.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos