Maistas Airijoje

Keliaudami po Airiją tikrai patirsite daugybę nuotykių ir įgysite nuostabių prisiminimų. Vien pasivaikščiojimas Dublinogatvėmis ar žygis po Airijos kalnus, užtikrintai pripildys jūs širdį laimės ir gyvenimo džiaugsmo. Kiekviena kelionė yra skirtinga – skirtingi potyriai ir aplankytos vietos, sukuria skirtingus prisiminimus. Tačiau visos kelionės turi vieną bendrą aspektą – maistas! Nieko nėra geriau, kaip kelionės metu pažinti lankomos šalies nacionalinę virtuvę. Keliaujantys po Airiją, tikrai išalks! Daugybė lankomų vietų, nuostabaus grožio gamta ir žygiai po ją, užtikrintai išsekins jus. Tačiaunesijaudinkite! Arijos tradicinis maistas itin gardus, o maisto kainos Airijoje nėra labai didelės.

Maistas Airijoje

Airijoje valgomi sotūs pusryčiai ir lengva vakarienė. Svarbiausias dienos valgis – pietūs! Į pusryčius airiai žiūri labai rimtai – tradiciniai airiški pusryčiai susideda iš kiaušinių, pupelių, dešrelių, skrudintos duonos, pomidorų, grybų ir juodojo pudingo. Skirtinguose regionuose šis patiekalas gali šiek tiek skirtis, bet pagrindas visad išlieka toks pat! Patiekalus pietums airiai dažnai gamina iš bulvių arba žuvies. Taip pat, Airijos nacionalinis maistas labai garsėja išskirtiniais troškiniais. Airiai iki galo išnaudoja gamtos teikiamus privalumus – daržovės, ypatingai konservuotos, Airijoje yra itin populiarios!

Airija taip pat garsėja tamsaus alaus gaminimo tradicijomis. Besilankydami Airijoje, būtinai turite pasilepinti pina juodojo porterio – tokio nerasite daugiau niekur pasaulyje! Kaip žinia, Airiai tauta, kuri mėgsta pasilinksminimus su alkoholiu. Švento Patriko diena yra vienos didžiausių išgertuvių šalyje! Airiai iš tiesų labai mėgsta linksmintis, tad keliautojai trokštantys įsimintinų vakarėlių, tikrai ras juos per atostogas Airijoje!

Keliaudami į Airiją būtinai pasidomėkite – kokios maisto kainos Airijoje? Jei turite alergijų ar laikotės specialios dietos, galbūt esate vegetaras arba veganas, turėtumėte iš anksto pasidomėti apie vietas, kur galėsite įsigyti sau tinkamo maisto. Airijos tradicinis maistas paprastas, bet gardus, tad juo pasimėgauti galės praktiškai visi!

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos