Orai Airijoje

Keliaudami į Airiją būtinai pasižiūrėkite, kokie orai jūsų laukia! Jei norite, kad jūsų atostogos Airijoje būtų įsimintinos ir paliktų vien geras emocijas, kai kuriais kelionės aspektais turite pasirūpinti patys! Susiplanuokite kelionės eigą – kokius miestus norite aplankyti ir kokias vietas norite pamatyti. Raskite sau tinkamus lėktuvų bilietus bei rezervuokite kambarius nakvynei. Apsiskaičiuokite savo kelionės biudžetą, kad grįžus namo netektų graužtis dėl per daug išleistų pinigų. Tačiau žinoma, kai kurie kelionės aspektai nepriklauso nuo jūsų! Tarkime vietos oras. Tačiau jūsų pareiga – žinoti, koks oras jūsų laukia ir tinkamai tam pasiruošti.

Orai Airijoje

Airijos klimatas – švelnus ir dėkingas. Oro temperatūra visus metus laikosi aukščiau nulio. Net žiemą, tarkime sausio mėnesį, daugumoje Airijos regionų orai išlieka šilti. Kadangi pievos ir miškai žaliuoja bene visus metus, daugumoje Airijos vietų, gyvuliai lauke ganosi nuolat! Žiemos Airijoje – gerokai šiltesnės nei Lietuvoje. Atšiaurūs pasitaiko tik orai Šiaurės Airijoje – čia žiemą pasitaiko ir sniego, nors ir ne daug. Tačiau vasaros Airijoje, kur kas šaltesnės nei Lietuvoje. Vidutinė temperatūra birželio mėnesį – devyniolika laipsnių. Be to, Airijoje labai dažni krituliai! Kai kuriose Airijos salos dalyse, lyja net 275 dienas per metus! Sausiausias mėnesi Airijoje – gegužė. Taigi keliaujantys į Airiją ir bijantys sušlapti, savo kelionei turėtų rinktis būtent tokį metų laiką. Įtaką Airijos orams daro šiltoji Golfo srovė.

Kelionė į Airiją visapusiškai puiki – įspūdinga gamta, didingi miestai ir dėkingi Airijos orai, užtikrins jums puikiai praleistą laiką. Tiems, kurie daug laiko žada praleisti lauke, galbūt planuoja žygius Airijos gamtoje, patariama pasidomėti bent dviejų savaičių Airijos orų prognoze. Taip žinosite, koks oras jūsų laukia ir kokius drabužius turėtumėte pasiimti į savo kelionę.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos