Pilys Airijoje

Airija garsėja labai spalvina ir turtina istorija. Daugybę turistų vilioja atostogos Airijoje ir ne be priežasties! Išskirtinė kultūra ir šimtametė istorija pasirūpino išskirtiniais monumentais Airijoje. Didieji Airijos miestai keliautojus žavi savo moderniu gyvenimo ritmu, unikalia kultūra ir lankytinais objektais. Airijos architektūra – ypatinga. Turistai tiesiog įsimyliistorinius pastatus, kuriuos aplanko per atostogas Airijoje. Vieni įspūdingiausių istorinių palikimų Airijoje, yra daugybė išskirtinio grožio pilių. Planuokite savo atostogas Airijoje taip, kad spėtumėte ne tik pasivaikščioti miestų gatvėmis, pasigrožėti Airijos gamta ir aplankyti muziejus. Tiesiog būtina aplankyti garsiausias Airijos pilis.

Banračio pilis

Pastatyta penkioliktame amžiuje, Banračio pilis įsikūrusi Klario grafystėje, Airijos vakaruose. Daugiau nei pusantro amžiaus, pilyje gyveni Thomando grafai ir jų plati giminė. Banračio pilis ypatinga tuo, kad šalia jos įsikūręs Airių Liaudies parkas. Jame galima susipažinti su airių gyvenimo tradicijomis, vyravusiomis devynioliktame amžiuje. Parkeišlikusios istorinės mokyklos, parduotuvės ir gyvenamieji pastatai.

Blarnio pilis

Vos už keleto kilometrų nuo gražiojo Korko miesto, įsikūrusi stovi Blarnio pilis. Pilis neįtikėtinai sena – ji pastatyta dešimtame amžiuje. Labiausiai žmones į pilį traukia stebuklingasis Blarnio akmuo. Žmonės tiki, kad akmuo suteikia iškalbos dovaną ir pasitikėjimą savimi. Norint gauti šias dovanas, akmenį reikia pasiekti lūpomis, kas nėra labai lengva.

Dublino pilis

Viena garsiausių pilių Airijoje yra Dublino pilis. Pastatyta septynioliktame amžiuje, po didžiulio gaisro, Dublino pilis išsaugota iki šių dienų. Šiomis dienomis, Dublino pilyje galima apžiūrėti Aukštutinius ir Žemutinius bokštus, kuriuose įsikūrusi paveikslų galerija, šokių menės, sosto salė, požemiai ir daugybė kitų, įdomių istorinių objektų.

Atostogos Airijoje tikrai jūsų nenuvils! Pigūs lėktuvų bilietai į Airiją – ranka pasiekiami, tad pradėkite planuoti nepamirštamą kelionę!

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos