Universitetai Airijoje

Airija kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų. Žmones vilioja išskirtiniai miestai, apjungiantys šalies istoriją, kutlūrąir ritmingą miesto gyvenimą. Taip pat, kvapą gniaužianti Airijos gamta, nepalieka abejingų ir savo grožiu garsėja visame pasaulyje. Tačiau į Airiją keliauja ne vien turistai. Airija – puikiai ekonomiškai išvystyta valstybė. Ši seną ir turtingą istoriją sauganti šalis, gali pasigirti itin aukštu pragyvenimo lygiu. Čia nuolatos kuriasi daugybė verslų, verslininkai steigia ir plėtoja savo įmones, daugybė jaunų ir perspektyvių žmonių, gyvenimą kuria būtent Airijoje. Labai daug studentųnutiaria aukštojo išsilavinimo siekti Airijoje. Tai nėra staigmena, kadangi Airijos Universitetai siūlo puikiai išvystytą edukacinę sistemą.

Universitetai Airijoje

Daugybė jaunų studentų, aukštojo išsilavinimo siekti ir gyvenimą kurti nusprendžia Airijoje. Puikios sąlygos bei pasaulinį įvertinimą užsitarnavę universitetai, vilioja studentus iš visos Europos, o kartais – pasaulio. Airijos aukštojo mokslo institucijos gali būti suskirstytos į tris dalis – technikos mokslų institutus, kolegijas ir universitetus. Klasikiniai universitetai Airijoje yra septyni. Geriausi Airijos universitetai yra išrankūs priimdami naujus studentus – reikalingi labai geri vidurinės mokyklos rezultatai, užklasinės veiklos ir atsiliepimai bei rekomendacijos. Vienas geriausių universitetųEuropoje – Dublino Trinity College, vykdo itin griežtas atrankas. Tačiau studentai stengiasi patekti į vieną iš prestižinių Airijos universitetų, nes žino, kad jų diplomai bus teigiamai vertinami visame pasaulyje.

Studijos Airijoje pritraukia daugybę studentų, todėl ne nuostabu, jog stojimų konkurencija – milžiniška. Stojimas į Airijos universitetus priklauso nuo pasirinktos aukštosios mokyklos. Kai kurie universitetai reikalauja tik brandos egzaminų, kiti – daugybės papildomų dokumentų. Faktas tas, jog į prestižinius universitetus įstoti pakankamai sunku – į juos patenka tik geriausi. Tačiau daugybė kolegijų siūlo mokslus ir vidutiniškai besimokantiems studentams.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos