Lietuva – Airija

Airija – unikali šalis, pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Airijos miestuose susilieja turtinga šalies istorija ir išskirtinė kultūra praturtinta šių dienų modernumu. Daugybė lankytinų objektų sužavi turistus! Ką veikti Airijoje ras visi – čia apstu istorinių ir kultūrinių objektų, o modernūs miestai pasiūlys daugybę įvairių linksmybių, barų, restoranų ir nesibaigiančių vakarėlių. Norintys laiką praleisti gamtoje – nenusivils. Airijos gamtos grožis atims žadą net ir visko mačiusiems keliautojams. 

Lietuva – Airija lėktuvų bilietai

Lietuva – Airija skrydžiai labai populiarūs. Daugybę turistų iš Lietuvos suvilioja atostogos Airijoje. Taip pat, ne paslaptis, jog Airijoje daugybė išeivių iš Lietuvos – žmones suviliojo pažadai apie geresnį gyvenimą, didesnės algos ir platesnė darbo rinka. Lietuva – Airija lėktuvų bilietai tikrai nėra sunkiai pasiekiami. Kadangi skrydžiai šiuo maršrutu vykdomi net keletą kartų per savaitę, ištisus metus, lėktuvų bilietų – apstu. Patogiausia lėktuvų bilietus pirkti internetu – taip patys rinksitės iš plataus lėktuvų bilietų pasirinkimo, galėsite neskubėdami išsirinkti sau labiausiai tinkantį variantą ir visą padarysite būdami ten, kur jums patogu!

Pigūs bilietai Lietuva – Airija

Lietuva – Airija pigūs skrydžiai nėra mitas. Jei jus domina pigios kelionės į Airiją, savo atostogas turite pradėti planuoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Lietuva – Airija, randami skrydžių ieškant iš anksto. Bilietus patartina pirkti bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Tokiu metu, bilietų kainos žemiausios, taigi sutaupysite tikrai nemažai pinigų. Taip pat, jei jūsų dienotvarkė lanksti ir trokštate spontaniškų potyrių, patariame pasidomėti paskutinės minutės skrydžiais į Airiją. Tokie bilietai į Airiją būna labai pigūs ir gali kainuoti vos šiek tiek daugiau, nei dešimt eurų! Net ir savaitgalis Airijoje jums paliks neišdildomų įspūdžių! Skrydis Lietuva – Airija trumpas, tad nesugaišite daug brangaus atostogų laiko.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos