Vilnius – Airija

Kelionės į Airiją tampa vis populiaresnės. Atostogos Airijoje nepalieka abejingų – daugybė lankytinų objektų, modernus tačiau istorijos kupini miestai, kvapą gniaužiančio grožio gamta ir daug kitų kelionės privalumų, nuolat vilioja turistus į Airiją. Ne paslaptis, kad Airijoje gyvena tikrai nemažai išeivių iš Lietuvos. Daug kas susiviliojo pažadais apie geresnį gyvenimą, dideliais atlygiais ir plačia darbo rinka. Iš Lietuvos į Airiją nuolat skrenda tikrai ne mažai žmonių, todėl ir skrydžių pasirinkimas labai platus.

Vilnius – Airija

Bene daugiausiai skrydžių į Airiją vykdomi iš Vilniaus. Skrydžiai Vilnius - Airija vykdomi bene kasdien ir skrydžių kursavimo srautas išlieka tolygus visus metus. Galite nesijaudinti, tikrai rasite sau tinkamą kelionės variantą. Vilnius – Airija maršruto lėktuvo bilietų apstu. Populiariausi maršrutai į Airiją yra Vilnius – Dublinas ir Vilnius – Korkas. Lėktuvų bilietų šiuo maršrutu tikrai netrūksta! Kelionė Vilnius – Airija lėktuvu netrunka ilgai. Vos pora valandų ir jūs pasieksite savo užsibrėžtą kelionės tikslą, nesvarbu, į kurį Airijos miestą skrendate.

Vilnius – Airija lėktuvų bilietai

Pigiausi Vilnius – Airija lėktuvų bilietai pasitaiko, kai juos perkate bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionės datą. Tokiu metu kainos yra žemiausios ir lėktuvų bilietų pasirinkimas – dažniausias. Jei norite sutaupyti, savo kelionę pradėkite planuoti iš anksto. Taip tikrai rasite pigius bilietus į Airiją ir rasite sau labiausiai tinkantį variantą. Taip pat, bilietai Vilnius – Airija dažnai gali nustebinti savo kainomis, jei pasidomėsite paskutinės minutės skrydžiais. Paskutinės minutės lėktuvų bilietai į Airiją gali kainuoti net mažiau nei dvidešimt eurų! Toks atostogų variantas, žinoma, tinka tik tiems, kurie turi daug laisvo laiko ir gali leisti sau netikėtai pakeisti planus. Tačiau, jei esate ištroškę nuotykių ir spontaniškų potyrių savo gyvenime, paskutinės minutės lėktuvų bilietai – kaip tik jums!

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos