Pigios kelionės į Airiją

Jei svajojate apie išskirtines atostogas – pigios kelionės į Airiją kaip tik jums. Airija – šalis kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Tai nestebina! Airija nuostabaus grožio šalis. Airijos miestai išsiskiria savo unikalia miesto dvasia – modernumas susipina su istoriniu palikimu ir spalvinga airiška kultūra. Norintiems praleisti laiką gamtoje – Airija svajonių šalis! Airijos gamta tiesiog kvapą gniaužiančio grožio – kalnai, uolos, jūra, paplūdimiai, plačios ganyklos, miškai... Neįtikėtina! Net jei jūsų kelionės biudžetas nedidelis, tikrai turite susidomėti atostogomis Airijoje! Pigios kelionės į Airiją – ne mitas! Tiesiog protingai planuokite savo kelionę ir galėsite pasimėgauti pigia, bet įsimintina kelione į Airiją!

Pigūs lėktuvų bilietai į Airiją

Pirmas žingsnis išsvajotų atostogų link – pigūs lėktuvų bilietai į Airiją. Skrydžiai Lietuva – Airiją kursuoja net kelis kartus per savaitę, visus metus! Taigi savo atostogas galite planuoti bet kuriuo metų laiku. Pigiausi lėktuvų bilietai į Airiją yra juos perkant bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę. Tokiu metu skrydžių kainos itin žemos, taigi rasite pigiausius kelionės variantus. Taip pat, jei trokštate spontaniškų nuotykių – stebėkite paskutinės minutės pasiūlymus skrydžiams į Airiją! Tokie bilietai šokiruos jus – jų kainos krenta net iki dešimties ar penkiolikos eurų! Žinoma, toks variantas labiausiai tinka tiems, kurie nevaržomi gali koreguoti savo dienotvarkę.

Viešbučiai Airijoje

Antras labai svarbus sprendimas – viešbučiai Airijoje! Kaip ir lėktuvų bilietai, viešbučių kambariai pigiausi juos užsisakant iš anksto. Taigi planuodami kelionę, nepamirškite bent keli mėnesiai prieš nakvynę, susirasti sau tinkamus viešbučius. Taip rasite pigiausius pasiūlymus ir sutaupysite tikrai nemažai pinigų!

Kelionė po Airiją

Airijoje tikrai yra ką pamatyti! Pažintinės kelionės į Airiją gali būti pats geriausias variantas. Tokios kelionės nėra brangios! Labai svarbu tai, kad pažintinės kelionės į Airiją užtikrins jums, kad pamatysite visus objektus, apie kuriuos svajojote! Tokios kelionės apima ne tik ekskursijas po didžiausius Airijos miestus, bet ir turus į įvairias Airijos vietas, kur galima pasigrožėti gamta ir aplankyti daugybę įsimintinų istorinių objektų.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos