Airijos paplūdimiai

Airija nėra pati populiariausia kurortinė šalis, kadangi klimatas čia ganėtinai vėsus, vasarą retai termometro stulpeliai pakyla virš 25 laipsnių šilumos. Tačiau šalies krantus skalauja Atlanto vandenynas, todėl kelionės į Airijos kurortus išlieka populiarios. Grynas oras, miškingos vietovės – puiki vieta atgauti jėgas!
Airijos paplūdimiai
Ballybunion paplūdimys – Jūsų dėmesio šis paplūdimys vertas vien dėl jį supančių uolų ir urvų – tai neįtikėtinos vietovės. Be to, šiame gamtos kampelyje galėsite ne tik pasiilsėti ramioje aplinkoje, bet ir užsiimti populiariausių sportu paplūdimyje – paplaukioti banglente.
Inchydoney paplūdimys tiks visos šeimos poilsiui, būdami čia net nepastebėsite kaip greitai prabėgs atostogų laikas. Paplūdimys yra šalia Korko miestelio.
Tullan Strand – šią vietą reikėtų vadinti tikruoju banglentininkų rojumi. Fantastiškos bangos į šį paplūdimį vilioja banglenčių sporto mėgėjus iš viso pasaulio. Paplūdimio ilgis du kilometrai, jame gausu smėlėtų atkarpų – puikiai tiks ir aktyviam poilsiui, ir ramiems pasivaikščiojimams Atlanto vandenyno pakrantėmis.
Airijos pajūrio kurortai
Kurortai Airijoje – savotiškai nuostabūs. Šalies klimatas nėra itin šiltas, tačiau nuostabi gamta – gniaužia kvapą.Populiariausi kurortai Airijoje:

  • Bangoras
  • Greystonas
  • Dan Leiras
  • Dalkis

Airijos paplūdimiai

 

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos