Viešbučiai Airijoje

Airija – viena didžiausių Europos salų, todėl turizmas šioje šalyje – itin populiarus. Airijos miestai garsūs savo modernumu, istoriniais monumentais ir unikalia kultūra. Airijos sostinė Dublinas, garsėja daugybe barų bei kitų pasilinksminimo vietų. Gamta Airijoje traukia visus savo neįtikėtinu grožiu – jūra, kalnai, uolos, sodriai žali miškai, plačios ganyklos... Atostogos Airijoje – nuostabus pasirinkimas! Norint, kad jūsų kelionė po Airiją būtų visapusiškai puiki, reikia pasirūpinti lėktuvų bilietais, detaliu kelionės planu ir žinoma – viešbučiais.

Viešbučiai Airijoje

Airijos viešbučiai tiks visiems – tiek prabangių apartamentų ieškantiems keliautojams, tiek siauro biudžetovaržomiems turistams. Šalyje itin gerai išplėtotas viešbučių verslas ir visa aptarnavimo bei turizmo sfera. Nesvarbu į kokį miestą keliausite, tikrai rasite sau tinkamą nakvynės pasirinkimą.

Patogiausia viešbučius rezervuoti internetu – daugybė internetinių tinklalapių specializuojasi būtent viešbučių suradimu ir rezervavimu. Planuodami kelionę, stebėkite viešbučių rezervavimo tinklalapius – dažnai pasitaiko nuolaidos, kai net labai prabangūs viešbučiai siūlo nakvynes už mažą kainą.

Norėdami sutaupyti, viešbučio kambarius rezervuokite iš anksto. Pigiausi pasiūlymai viešbučiams, būna keli mėnesiai prieš nakvynę. Taigi, protingas sprendimas savo kelionę pradėti planuoti iš anksto – tokiu būdu sutaupysite pirkdami ir lėktuvų bilietus, ir viešbučio kambarius.

Viešbučiai Airijoje gali nustebinti kainų skirtumu. Didžiuosiuose miestuose įsikūrę viešbučiai, ypatingai tie, kurie yra miestų centruose, gali būti gerokai brangesni, nei viešbučiai mažesniuose miestuose. Tačiau galite būti tikri, kad rasite sau tinkamą variantą. Ekonominės klasės viešbučių Airijoje – apstu. Tiesiog reikia nepatingėti ir nuosekliai ieškoti sau tinkamos nakvynės. Dubline, Airijos sostinėje, esančių viešbučių pasirinkimas – labai platus. Čia keliautojai ras gausybė hostelių, motelių bei prabangių viešbučių.

Dubline nesunku rasti prabangius viešbučius. Šiame mieste įsikūrę viešbučiai atitinka geriausius pasaulio viešbučio standartus. Jei jūsų kelionės biudžetas didelis, tikrai nedvejokite ir užsisakykite vieną iš prabangių Dublino viešbučių. 

Populiariausi Airijos viešbučiai:

  • George Frederic Handel Hotel (Dubline)
  • Trinity City Hotel (Dubline)
  • Ashling Hotel (Dubline)

Svarbu prisiminti, kad planuojant kelionę, viešbučio radimas yra antras žingsnis. Pirmasis – lėktuvų bilietų įsigijimas. Pigūs lėktuvų bilietai į Airiją jau laukia jūsų, tad paskubėkite ir pradėkite planuoti nepamirštamas atostogas.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos