Skrydžiai į Airiją

Kelionės į Airiją yra be galo populiarios. Turistus traukia išskirtiniai modernūs Airijos miestai, spalvinga Airijos istorija ir kultūra. Didinga Airijos gamta pavergs net ir visko mačiusius keliautojus – milžiniškos uolos skalaujamos jūros, plačios ganyklos, sodriai žali miškai ir pasakiško grožio paplūdimiai. Taip pat, ne paslaptis ir tai, kad Airijoje gyvena daugybėišeivių iš Lietuvos. Daug žmonių susiviliojo plačia Airijos darbo rinka ir didžiuliais atlyginimais. Taigi nei kiek nestebina faktas, kad skrydžiai į Airiją – labai populiarūs ir dažni.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai į Airiją iš Lietuvos vykdomi net kelis kartus per savaitę, visus metus. Skrydžių srautas beveik nesikeičia visus metus – didesnis lėktuvų kursavimas pastebimas švenčių laikotarpiu ir vasaros pradžioje, bei gale. Į Airiją skrenda ne vien turistai, norintys pažinti gražią šalį, bet ir studentai, verslininkai ir žmonės nuolatos gyvenantys Airijoje. Skrydžiai į Airiją iš Vilniaus bei skrydžiai į Airiją iš Kauno yra patys populiariausi. Kauno ir Vilniaus oro uostai, organizuoja dažniausius skrydžius į daugybę Airijos oro uostų. Taip pat, labai dažnai skrendama į Airiją iš Rygos. Nesvarbu kokiu metų laiku keliausite į Airiją, taip pat nesvarbu ar jums reikalingas lėktuvo bilietas atgal į Lietuvą – tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydį.

Lėktuvų bilietai į Airiją

Planuojantys kelionę į Airiją, lėktuvų bilietus ras nesunkiai. Skrydžių darytis patartina pradėti penki arba šeši mėnesiai prieš kelionę. Tokiu metu skrydžių kainos mažiausios, taigi sutaupysite daug pinigų. Keliautojai, kurie nusiteikę spontaniškai, taip pat gali pasidomėti paskutinės minutės skrydžiais į Airiją. Tokių skrydžių lėktuvų bilietai itin maži ir gali siekti vos dešimt ar dvidešimt eurų.

Skrydžiai į Airiją tikrai nėra reti ir tikrai nėra brangūs. Viskas ko reikia – pasidomėti ir skirti laiko bilietų paieškai. Tikrai rasite bilietus, kurie nenuskriaus jūsų piniginės ir tiks jūsų kelionės datai.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos