Airijos oro linijos

Airija – turistų pamėgtas kraštas. Savo įspūdinga istorija ir unikalia kultūra garsėjanti šalis, kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų. Airijos miestai – nepamirštami. Modernumas sumišęs su šalies istorija ir kultūra, įtraukia visus lankytojus ir užburia mintimis, apie gyvenimą Airijoje. Įstabūs ne tik Airijos miestai, bet ir gamta. Kalnai, uolos, miškai ir vandenynas abejingų nepalis. Airija yra ekonomiškai stipri valstybė. Išvystyti visi ekonominiai šalies sektoriai, o tarp jų – turizmo ir susisiekimo.

Airijos oro linijos

Viena populiariauisų oro linijų visoje Europoje – Airijos „Ryanair“.  Tai didžiausios oro linijos Europoje, todėl šios kompanijos skrydžiais dažniausiai vykdomos kelionės į Airiją. „Ryanair“ garsėja savo mažomis kainomis ir dažnai vykdomais skrydžiais į visas Europos šalis. 
„Aer Lingus“ – seniausia Airijos oro linijų bendrovė. Šios bendrovės lėktuvais aptarnaujamos ne tik Europos, bet ir Šiaurės Amerikos bei Afrikos šalys. Centrinė „Airbus“ būstinė įsikūrusi Dublino oro uoste. Populiarumu ši oro linijų kompanija nusileidžia tik „Ryanair“.

Airijos oro linijų bilietai

Airijos oro linijų kompanijos prekiauja bilietais į beveik visas pasaulio šalis. Jei gyvenate Airijoje, jums pasisekė – turite progą įsigyti bilietus į Afrikos ir Šiaurės Amerikos valstybes.

Jei skrendate į Airiją arba iš Airijos, savaime suprantama, kad lėktuvų bilietus lengviausia ir patogiausia įsigyti internetu. Taip sutaupysite pinigų, laiko ir išvengsite daugybės nepatogumų. Airijos oro linijos patikrintas ir geras pasirinkimas jūsų skrydžiams.

Lėktuvų bilietų kainos įvairios – viskas priklauso nuo šalies, į kurią vyksite. Visada svarbu prisiminti, kad bilietus skrydžiams reikia pirkti iš anksto – bent penki mėnesiai prieš kelionę. Tokiu būdu sumokėsite mažiausiai. Taip pat, Airijos oro linijos, siūlo daugybę paskutinės minutės lėktuvų bilietų. Tikrai rasite patrauklių pasiūlymų savo atostogoms!

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos