Airijos oro uostai

Airija – valstybė, užimanti apie penkis šeštadalius Airijos salos, esančios į vakarus nuo Europos žemyninės dalies. Kelionės į Airiją itin populiarios! Turistus į Airiją vilioja nuostabaus grožio miestai – didinga istorija bei unikali kultūra, miestuose susilieja su modernumu ir ritmingu miesto gyvenimu. Daugybė lankytinų objektų pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Be to, Airijos gamta tiesiog kvapą gniaužiančiai graži. Uolos, kalnai, miškai bei ganyklos, puikūs paplūdimiai... Ko daugiau reikia geroms atostogoms? Taip pat, ne paslaptis, kad Airijoje gyvena daugybė išeivių iš Lietuvos. Žmones į Airiją privilioja didelė darbo rinka ir labai geri atlyginimai.

Skrydžiai į Airiją labai dažni, dėl didelio kiekio keliaujančių žmonių kiekio. Nesvarbu į kurią Airijos dalį keliausite – atvyksite į modernius, švarius ir saugius oro uostus.

Airijos oro uostai

Airijoje itin gerai išvystytas susisiekimas – tiek vidinis, tiek tarptautinis. Šalyje yra daugiau nei keturiasdešimt oro uostų, išsidėsčiusių po visą šalies teritoriją. Pats populiariausias ir didžiausias, žinoma, yra Dublino oro uostas. Skrydžiai į Dublino oro uostą vykdomi iš visų pasaulio kampelių. Lietuvaičiai keliaujantys į Airiją, taip pat dažniausiai renkasi oro uostą Dubline.
Populiarus ir Šanono oro uostas vakarinėje šalies dalyje. Korko oro uostas – antras pagal dydį šalies oro uostas, o pats mažiausias Airijos oro uostas – Belmuleto aerodromas. Labai patogu tai, kad Airijos oro uostai išsidėstę po visą šalį, taigi kad ir kur keliausite – toli nuo oro uosto važiuoti neteks.

Šiaurės Airijos oro uostai taip pat pasižymi priimamų ir išsiunčiamų skrydžių gausa. Niukastlo, Blefasto ir kiti oro uostai, bendradarbiauja su visomis didžiausiomis oro linijų kompanijomis. Viskas, ką turite žinoti apie Airijos oro uostus – visi jie švarūs, patogūs, modernūs ir saugūs. Nenusivilsite!

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos