Paskutinė minutė į Airiją

Airija – turistų pamėgtas taškas. Airijos miestai alsuoja modernumu, o unikalios atmosferos Airijai suteikia turtinga šalies istorija ir išskirtinė kultūra. Visi norintys pasimėgauti ekskursijomis po lankytinas vietas, nenusivils – spalvinga Airijos istorija užtikrino, kad šalyje netrūktų muziejų, bažnyčių, pilių ir kitų nuostabių istorinių monumentų. Na, o norintys pasidžiaugti stulbinančia gamta, jau gali krautis lagaminus! Airijos saloje, gamta tiesiog kvapą gniaužianti – stačias uolas plauna negailestingi jūros purslai, Airijoje apstu nuostabaus grožio paplūdimių ir sodriai žalių miškų. Atostogos Airijoje – iš tiesų puikus pasirinkimas. Jei norite spontaniškų ir pigių atostogų – paskutinės minutės lėktuvų bilietai į Airiją skirti kaip tik jums!

Paskutinė minutė į Airiją

Skrydžiai į Airiją vykdomi nes kelis kartus per savaitę, taigi tikrai rasite sau tinkamą variantą. Airijoje yra virš keturiasdešimties oro uostų, taigi visai nesvarbu į kurią Airijos dalį keliausite – skrydžių tikrai nebus per mažai. Dažniausiai kelionė į Airiją reikia planuoti bent penki mėnesiai prieš skrydį – tokiu metu lėktuvų bilietai patys pigiausi. Tačiau jus tikrai nustebins paskutinės minutės skrydžiai į Airiją! Visi, kurie pavargo nuo kasdieninės rutinos ir monotonijos, tie kurie yra ištroškę nuotykių ir spontaniškumo, turėtų pasidomėti paskutinės minutės skrydžiais į Airiją. Dažni paskutinės minutės skrydžiai savaitgaliui, ar šiek tiek ilgiau. Taigi, norintys trumpų bet įsimintinų atostogų, būtinai turi stebėti skrydžių kompanijų tinklalapius – tikrai rasite paskutinės minutės skrydžių, kurie tiks jums!

Jei įsigysite bilietus paskutinės minutės skrydžiui į Airiją, būtinai pasitikrinkite visas taisyklės bagažui. Taip pat, nepamirškite pasirūpinti nakvyne –rezervuokiteviešbučio kambarį, kad atvykus į Airiją netektų rūpintis dėl kambarių nuomos. Paskutinės minutės skrydžiai į Airiją, tikrai nenuvils jūsų ir užtikrins puikią atostogų pradžią.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos