Pigūs skrydžiai iš Airijos

Airija – valstybė, užimanti apie penkis šeštadalius Airijos salos, esančios į vakarus nuo Europos žemyninės dalies. Likusią salos dalį užima Šiaurės Airija, kuri priklauso Jungtinei Karalystei. Daugybė turistų nutaria, kad atostogos Airijoje – puikus sprendimas. Ir ne veltui! Įspūdingi modernūs miestai, turtinga šalies istorija, spalvinga kultūra, daugybė istorinių palikimų bei įstabaus grožio gamta, užtikrintai sukurs jums nepamirštamus atostogų įspūdžius. Ne paslaptis ir tai, kadAirjoje gyvena gana daug išeivių iš Lietuvos. Plati darbo rinka ir dideli užmokesčiai, jau suviliojo tūkstančius lietuvių. Taigi, nuostabos nekelia tai, kad pigūs skrydžiai iš Airijos – labai dažni.

Pigūs skrydžiai iš Airijos

Tarptautinis susisiekimas Airijoje yra itin gerai išvystytas. Jei planuojate kelionę iš Airijos, tikrai rasite pigių skrydžių į labai didelį skaičių šalių. Airių oro linijos „Ryanair“ organizuoja pigius skrydžius į visas Europos šalis. Jei jus domina spontaniškos atostogos – pasidomėkite paskutinės minutės skrydžiais iš Airijos. Tikrai nustebsite mažomis skrydžių kainomis! Gyvenantys Airijoje turi puikias galimybės rasti labai pigius skrydžius iš Airijos į daugelį Europos šalių.

Pigūs skrydžiai iš Airijos į Lietuvą

Jei gyvenate Airijoje ir nutarėte aplankyti gimtinę, patariama savo kelionę planuoti iš anksto. Pigiausi skrydžiai iš Airijos į Lietuvą pasitaiko juos perkant bent penki ar šeši mėnesiai prieš skrydį. Be to, iš anksto planuodami kelionę, galėsite ramiai ir neskubant išsirinkti sau labiausiai tinkantį skrydį iš Airijos. O jų tikrai daug – skrydžiai Airija – Lietuva kursuoja net kelis kartus per savaitę. Visus metus skrydžių srautas nesikeičia, nebent šventiniu laikotarpiu – tuo metu skrydžių iš Airijos padaugėja. Populiariausi maršrutai yra Airija – Vilnius, bei Airija – Kaunas. Tačiau netrūksta ir kitų pasirinkimų. Skrydžiai iš Airijos į Palangą taip pat labai dažni.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos