Tiesioginiai skrydžiai į Airiją

Airija – valstybė, užimanti apie penkis šeštadalius Airijos salos, esančios į vakarus nuo Europos žemyninės dalies. Likusią salos dalį užima Šiaurės Airija, kuri priklauso Jungtinėms Karalystėms. Airijos istorija labai spalvinga ir sena, o šalies kultūra – neįtikėtinai unikali ir įdomi. Lankytinų vietų Airijoje tiesiog apstu, todėl atostogos šioje šalyje nenuvils. Kelionė į Airiją išpildys visus jūsų lūkesčius. Keliautojų į Airiją labai daug, o didelis skaičius iš jų – nuolat šalyje gyvenantys emigrantai. Dėl didžiulės paklausos, skrydžių į Airiją kiekis – milžiniškas.

Tiesioginiai skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Lietuvos į Airiją kursuoja nuolat. Šiuo maršrutu, lėktuvai iš visų Lietuvos oro uostų, keliauja bene kasdien. Skrydžiai į Airiją tiesiogiai – puikiai suprantamas kelionės pageidavimas. Lietuvą ir Airiją skiria mažas atstumas, taigi visai nesinori savo atostogų laiko leisti tarpiniuose oro uostuose. Tiesioginis skrydis į Airiją trunka visai ne daug, todėl laikas lėktuve neprailgs.

Airijoje apstu oro uostų, kurie išsidėstę po visą šalį, taigi galite būti tikri, kad rasite sau tinkamą skrydį į Airiją. Norėdami įsigyti pigius lėktuvo bilietus į Airiją, savo kelionę pradėkite planuoti iš anksto. Ieškant skrydžių bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę, būsite tikri, kad išsirinkote pigiausią skrydžio variantą. Tuo labiau, kad bilietai tokiu metu būna pigiausi ir skrydžių pasirinkimas – didžiausias.

Tiesioginiai skrydžiai į Airiją labiausiai aktualūs tiems, kurie į Ariją skrenda trumpam. Savaitgalis Airijoje – populiarus pasirinkimas, kuris gali būti sugadintas ilais laukimais tarpiniuose oro uostuose. Taigi pirkdami bilietus, atidžiai skaitykite jos sąlygas! Pasižiūrėkite, kiek truks kelionė ir ar yra persėdimų tarpiniuose oro uostuose.

Kelionės į Airiją – labai populiarios. Atostogaukite nuostabioje šalyje ir tikrai nepasigailėsite – kelionė į Airiją nenuvils.

Skrydžiai į Airiją

Skrydžiai iš Airijos